Sat, 12/12/2009 - 20:30 to 23:30
Seminar
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)
Sat, 12/05/2009 - 22:30 to Sun, 12/06/2009 - 00:00
Workshop
MCPA Office, Bld (4), Room (4), Myanmar Info Tech.
Sat, 12/05/2009 - 18:30 to 22:30
Activity
MCPA Office, Bld (4), Room (4), Myanmar Info Tech.
Sat, 11/21/2009 - 20:30 to 23:30
Seminar
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)
Sat, 11/14/2009 - 19:30 to 21:30
Seminar
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)
Fri, 11/13/2009 - 20:30 to 23:30
Seminar
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)
Tue, 11/10/2009 - 15:30 to 18:30
Seminar
Conference Hall, Myanmar Info-Tech ပင္မေဆာင္
Sat, 10/31/2009 - 19:30 to 21:30
Seminar
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)
Sun, 10/11/2009 - 19:30 to 23:30
Seminar
Conference Hall, Myanmar Info-Tech ပင္မေဆာင္
Sat, 10/10/2009 - 19:30 to 23:30
Activity
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)