Thu, 03/11/2010 - 21:00 to 23:30
Seminar
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)
Fri, 02/26/2010 - 15:30 to 23:30
Activity
Function Hall, Myanmar Info Tech Park
Sun, 02/21/2010 - 19:30 to 21:30
Seminar
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)
Sun, 02/14/2010 - 19:30 to 22:30
Seminar
Conference Hall, Myanmar Info-Tech ပင္မေဆာင္
Sat, 01/23/2010 - 15:30 to Sun, 01/24/2010 - 23:30
Unconference/ Forum
Conference Hall, Myanmar Info-Tech ပင္မေဆာင္ -
Fri, 01/22/2010 - 19:30 to 23:30
Seminar
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)
Wed, 12/23/2009 - 19:30 to 22:30
Seminar
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)
Fri, 12/18/2009 - 15:30 to 23:30
Workshop
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)
Thu, 12/17/2009 - 20:30 to 23:30
Seminar
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)
Sun, 12/13/2009 - 00:30 to 03:30
Activity
Myanmar Infotech, ျမက္ခင္းျပင္