Mon, 08/20/2012 - 15:30 to Wed, 08/22/2012 - 00:00
Workshop
Conference Hall, Myanmar Info-Tech ပင္မေဆာင္ -
Sun, 08/19/2012 - 15:30 to Tue, 08/21/2012 - 23:30
Exhibition
တပ္မေတာ္ခန္းမ၊ ဦး၀ိစာရလမ္း -
Sun, 05/20/2012 - 15:30 to Tue, 05/22/2012 - 23:30
Activity
တပ္မေတာ္ခန္းမ၊ ဦး၀ိစာရလမ္း -
Sun, 09/19/2010 -
15:30 to 18:30
Seminar
Mon, 09/13/2010 - 15:30 to Tue, 09/14/2010 - 11:30
Seminar
Sun, 05/30/2010 -
15:30 to 18:30
Seminar
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)
Fri, 03/19/2010 - 16:30 to Mon, 03/22/2010 - 01:30
Activity
တပ္မေတာ္ခန္းမ၊ ဦး၀ိစာရလမ္း
Sat, 03/13/2010 -
19:30 to 21:30
Seminar
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)